vzdělávací kurzPodporují nás

Díky donátorům jsme například mohli pořídit další automobil, který našim zaměstnancům urychluje cestu za klienty, mohli pomoci k tomu, aby naši klienti měli přístup k internetu, pořídili jsme nové vybavení do klubů, kde se setkávají klienti… Děje se toho mnohem více, koukněte na NOVINKY.


A máme mnoho dalších nápadů, jak ještě více podpořit naše klienty, aby mohli žít plnohodnotný život. Pokud byste chtěli přispět na naši činnost, neváhejte a kontaktujte PR manažerku Magdalenu Plivovou na magdalena.plivova@pdz.cz nebo 773 915 753. DĚKUJEME.


Podpora poskytování služeb ze zdrojů EU

Poskytování služeb v našich střediscích v Jičíně, Náchodě, Hradci Králové a Rychnově nad Kněžnou je spolufinancováno z projektu: Služby sociální prevence v Královéhradeckém kraji VII. Více se dozvíte ZDE.

Realizovali jsme projekt Auta pro terénní služby Péče o duševní zdraví. Více se dozvíte TADY.

Našimi partnery jsou tyto kraje, města a obce.

V roce 2023 nás podpořili i tito donátoři:

V roce 2022 nás podpořili i tito donátoři:

Projekt 2022: Baví nás zdraví!

Cílem projektu je podpořit klienty v oblasti zdravého životního stylu. Peníze jsme od donátorů získali díky Burze filantropie. Projekt realizujeme v našem středisku v Ústí nad Orlicí.

Projekt 2022: Přidej příčku k příčce aneb nová konzultovna

Cílem projektu bylo rekonstruovat prostory, aby vznikly nové kanceláře a nové konzultovny pro setkávání s klienty. Realizace trvala od května do října 2022, celkové náklady se vyšplhaly na 800 000 Kč. Rekonstrukce mohla realizována zejména díky velké podpoře Pardubického kraje a města Chrudim. Na projekt jsme získali podporu také od donátorů na Burze filantropie. Fotografie ze slavnostního otevření si prohlédněte zde.

Spolupráce s MAS

DĚKUJEME!

Každá finanční i materiální podpora je pro nás jasným vzkazem, že naše práce má velký smysl.