vzdělávací kurzDopis, který potěší. Děkujeme.

Na začátku roku je vždycky dobré se na chvilku zastavit, zhodnotit, co vše se stalo a naplánovat, co vlastně chceme dělat dál.

U nás je cíl jasný: chceme a i nadále budeme podporovat osoby, kterým do života vstoupilo duševní onemocnění.

A ohlédnutí? Dostali jsme velmi milý dopis…

Vážení,

před necelými dvěma roky jsem požádala Vaši organizaci CDZ Chrudim o pomoc v mojí nezvladatelné situaci s dcerou.

Nesmírně si vážím toho, že jste mě okamžitě podali pomocnou ruku a zahájili profesionální a zároveň lidskou spolupráci. Chtěla bych touto cestou vyjádřit celému Vašemu týmu poděkování za úžasný přístup, ochotu a laskavost.

Můj velký dík patří jmenovitě MUDr. Kubištové, Mgr Lucii Tauškové, zdr. bratrovi Štěpánovi Plecháčkovi a po jeho odchodu zdr. sestřičce Renatě Uličné, kteří i přes mnohdy opravdu svízelné situace, které jim dcera připravovala, to nevzdali a pravidelně ji navštěvovali, byli s ní v neustálém kontaktu a řešili různé, nemalé problémy. Nedávno s ní byla spolupráce ukončena, což mě samozřejmě velice mrzí, protože Váš kolektiv je složen z hodných, trpělivých lidí, kteří pracují srdcem a to je v dnešní době originální, vzácné a nedoceněné a pro lidi s různými psychickými problémy je to velkou podporou, pomocí i určitým zázemím.

Chtěla bych Vám všem popřát krásný adventní čas, kouzelné Vánoce a do nového roku hodně štěstí, zdraví, spokojenosti a úspěchů pracovních i v osobním životě. S pozdravem maminka klientky

DĚKUJEME i my.