hlavni obrazek Individuální projekty Hradec Králové Individuální projekty Pardubice podporují nás podpořte nás 3plus7  zavedení programu rehabilitačního bydlení

Týdny
pro duševní zdraví
Východní Čechy

Lidé se tématu duševního onemocnění bojí, nepřijímají je, mají mnoho předsudků a představ, které nejsou pravdivé. To samo o sobě znepříjemňuje život nemocných a často vede k bludnému kruhu hospitalizací a další stigmatizace. Jedině otevřená diskuse, osvěta a cílené podávání informací může zlepšit pozici a vztahy duševně nemocných v přirozené komunitě. Tomu slouží akce pod hlavičkou Týdny pro duševní zdraví - východní Čechy.

 

Týdny pro duševní zdraví – východní Čechy působí na veřejnost, aby neodsuzovala duševně nemocné. Podporujeme lidi v tom, aby se nebáli své potíže přiznat sami sobě, aby se nebáli vyhledat pomoc, a aby věděli, kde pomoc mohou najít. Hlavním pořadatelem Týdnů pro duševní zdraví – východní Čechy je spolek Péče o duševní zdraví.

PROGRAM TDZ 2018

Týdny pro duševní zdraví 2018 se uskutečnly v období září a října, konal se jejich již  23. ročník.

Jejich program odstartoval Turnaj v pétanque na podporu duševního zdraví v Hlinsku 4. 9. 2018 a ukončila jej beseda MUDr. Martina Hollého s názvem Co se děje v psychiatrii ve Svitavách 19. 10. 2018. Celý program si můžete prolistovat v naší programové skládačce - programová skládačka Pardubice + programová skládačka Hradec Králové.

 

Veškeré dění kolem TDZ můžete neustále sledovat na facebooku Týdny pro duševní zdraví - východní Čechy, kam přinášíme aktuální informace. Taktéž na něm můžete zhlédnout fotografie z jednotlivých akcí a krátké video z jejich průběhu. Taktéž jsme pro Vás připravili ohlednutí za akcemi v podobě Bulletinu Týdnů pro duševní zdraví východní Čechy 2018. Přečíst Bulletin a zhlédnout video můžete i přímo zde  ↓ 

 

         

SPONZOŘI A PARTNEŘI

Děkujeme všem sponzorům a partnerům, kteří se podíleli na realizaci Týdnů pro duševní zdraví východní Čechy 2018

 

 
       
         
         
         
         
         

Naše
pobočky

Péče o duševní
zdraví, z. s.

Bělehradská 389
530 09 Pardubice

T: +420 466 400 116
E: info@pdz.cz
IC: 64 24 22 18

AKTUALITY

21. 05. 2019

Podpořte náš projekt "Auto pro zdravou duši" v Burze filantropie. Hlasovat je možné do 23. 5. do 12:00. Děkujeme za váš hlas.

číst více

20. 05. 2019

Hledáme vedoucího střediska Ústí nad Orlicí, také sociálního pracovníka na středisko Pardubice a do Sociálně terapeutické dílny střediska Výměník v Pardubicích.

číst více

16. 05. 2019

Zveme Vás na besedu Moje cesta ze schizofrenie s Jindrou Jašíkem, která se uskuteční 28. 5. 2019Ústí nad Orlicí .

číst více

zobrazit starší novinky