Individuální projekty Hradec Králové Individuální projekty Pardubice podporují nás podpořte nás

Podrobnosti
aktuality

19. 11. 2021

Už 1. 12. 2021 nastoupí jako výkonný ředitel do naší organizace Petr Pavlíček. Své žezlo mu po 24 letech předá Petr Hejzlar.

 

Mgr. Petr Pavlíček uspěl v otevřeném výběrovém řízení v konkurenci 18 uchazečů. „Do výběrového řízení se přihlásila řada velmi zajímavých lidí a nebylo jednoduché mezi nimi vybrat. Petr Pavlíček nás zaujal svým rozhledem, motivací a osobnostními předpoklady pro řízení velké organizace. Věříme, že bude tím správným leaderem, kterého PDZ potřebuje,“ okomentoval výběrové řízení dosavadní ředitel MUDr. Petr Hejzlar, který v PDZ bude nadále působit jako psychiatr.

 

Nový ředitel Mgr. Petr Pavlíček se dosud dlouhodobě věnoval terénní sociální práci a výzkumné činnosti v oblasti drogové a závislostní problematiky. Zastával mimo jiné funkci vedoucího Analyticko-výzkumného týmu či vedoucího Centra terénních programů organizace Laxus z. ú. Podílel se také na výzkumu v oblasti závislostí vedeném Výzkumným ústavem práce a sociálních věcí. „Samozřejmě si uvědomuji, že to je nejen příležitost, ale i velká výzva. PDZ zatím tři ze svých sedmi poboček proměnila na velké multidisciplinární zdravotně sociální týmy čili centra duševního zdraví. V dalších pobočkách nás to čeká v nejbližších zhruba třech až pěti letech. Vize jsou ambiciózní a překážek není málo. Při velkém rozvoji je taky klíčové udržení kvality služeb. Aby se nám to podařilo, budeme muset posilovat management, tedy mít dobrou organizační podporu pro všechny oblasti činnosti organizace. To vnímám jako svůj hlavní úkol,“ vyjádřil se Petr Pavlíček.

 

Petrovi Hejzlarovi velmi děkujeme za jeho obětavou práci a nastupujícímu Petrovi Pavlíčkovi přejeme mnoho sil a pracovních úspěchů.

Nový ředitel PDZ Petr Pavlíček

Naše
pobočky

Péče o duševní
zdraví, z. s.

Bělehradská 389
530 09 Pardubice

T: +420 466 400 116
E: info@pdz.cz
IC: 64 24 22 18

AKTUALITY

24. 01. 2022

Znáte hkfree.org? My už ano a díky jejich podpoře se jeden z našich klientů mohl zapojit do místní sítě.

číst více

19. 01. 2022

Zaměstnanci SUZ MV vybrali fantastických 20 000 Kč pro naše klientky.

číst více

10. 01. 2022

Přečtěte si zajímavý článek mapující aktuální situaci na poli reformy psychiatrické péče. 

číst více

zobrazit starší novinky