Individuální projekty Hradec Králové Individuální projekty Pardubice podporují nás podpořte nás

Podrobnosti
aktuality

17. 08. 2021

Tento týden mají uchazeči poslední šanci přihlásit se na pozici ředitele PDZ. Zároveň se otevírá nová příležitost - spouštíme výběrové řízení na pozici ředitele odborného.  

 

Naše organizace Péče o duševní zdraví (PDZ) pokračuje v plánovaných změnách organizační struktury vedení. Ty souvisí s dynamickým rozvojem v posledních letech z hlediska rozšiřování činnosti a služeb, růstu počtu zaměstnanců a také financí, se kterými hospodaří. Vzniknou tak nové pozice, aby organizace posílila řízení, ale změní se i personální obsazení stávajícího managementu.

Organizace před nedávnem již avizovala odchod dlouholetého ředitele PDZ MUDr. Petra Hejzlara, který v organizaci změní svou funkci a začne se naplno věnovat práci psychiatra v Centru duševního zdraví Pardubice, které organizace provozuje. S výběrovým řízením na ředitele organizace, které aktuálně dobíhá a zájemci mají posledních 5 dní možnost se přihlásit, spouští organizace výběrové řízení další, a to na funkci ředitele odborného.

Příležitost otevřít výběrové řízení i na tuto pozici dal současný odborný ředitel Mgr. Martin Halíř, který se koncem minulého roku rozhodl po 16 letech opustit manažerskou funkci. Mgr. Halíř svoje rozhodnutí komentuje: „V roce 2005 jsem vstupoval do organizace s osmi zaměstnanci a dnes je nás násobně víc. Je to kus práce a říkám si, že mám nárok být unavený a chtít se na chvíli zastavit. Neodcházím však s pocitem vyčerpání, ale s radostí z toho, co se podařilo a nadějí na to, co se ještě PDZ podaří.“

Dlouholetí ředitelé PDZ Hejzlar a Halíř plánují být s PDZ nadále ve spojení i tím, že jsou členové spolku. Je pravděpodobné, že se budou koncem roku ucházet o zvolení do jeho představenstva.

Výběrové řízení na odborného ředitele poběží do 30. září 2021 a zájemci se mohou hlásit zasláním životopisu a motivačního dopisu na e-mail michaela.venclova@pdz.cz.Více informací o podmínkách výběrového řízení naleznete na zde.

 

Naše
pobočky

Péče o duševní
zdraví, z. s.

Bělehradská 389
530 09 Pardubice

T: +420 466 400 116
E: info@pdz.cz
IC: 64 24 22 18

AKTUALITY

24. 09. 2021

Týdny pro duševní zdraví zdraví jsou v plném produ. V rámci jejich programu představilo své prostory i nově zrekonstruované Centrum duševního zdraví v Pardubicích. Sledujte i další akce TDZ. 

číst více

23. 09. 2021

Náš ředitel MUDr. Petr Hejzlar byl Královéhradeckým krajem oceněn jako osobnost v oblasti sociální práce a sociálních služeb.

číst více

09. 09. 2021

Hledáme nové posily do managementu organizace - odborného ředitele a pracovníka PR

číst více

zobrazit starší novinky