Individuální projekty Hradec Králové Individuální projekty Pardubice podporují nás podpořte nás

Podrobnosti
aktuality

21. 12. 2020

Poděkování Dobročinnému bazaru za dar našim klientům

 

Dobročinný bazar v Náchodě nás opět podpořil.

Loni výtěžek z Dobročinného bazaru umožnil naší organizaci pořídit automobil pro sociální pracovníky, kteří pomáhájí v terénu náchodského okresu lidem s duševním onemocněním. 

Letos i přes to, že kvůli aktuální situaci dobročinný bazar pořádat nelze, iniciátoři bazaru nezaháleli a vymysleli nové způsoby, jak podpořit lidi, kteří to potřebují. Spojili  se s Potravinovou bankou Hradec Králové uspořádali předvánoční potravinovou sbírku.

"Bazaristé" nás oslovili, jestli víme o nějakých lidech, kteří by potravinový balíček před Vánocemi potřebovali. Dali jsme hlavy dohromady a několik klientů v hmotné nouzi jsme vytipovali. Minulý týden nám zavolali, že jsou potraviny pro naše klienty připravéné. Když jsme si pro ně přijeli, byli jsme v šoku, že "balíčky" zaplnily prakticky celé auto! Vše jsme rozvezli a předali. Klienti byli překvapeni velikostí daru, jedna z příjemkyň až dojatá. Balíček udělal před Vánoci všem ohromnou radost. 

Nezbývá, než "Bazaristům" a Potravinové bance Hradec Králové ze srdce poděkovat za nápad i čas a úsilí, které do nápadu vložili. Nejednomu potřebnému člověku pomohli vystrojit a snad i prožít hezké vánoční svátky.
Krásné Vánoce všem lidem dobré vůle!

Naše
pobočky

Péče o duševní
zdraví, z. s.

Bělehradská 389
530 09 Pardubice

T: +420 466 400 116
E: info@pdz.cz
IC: 64 24 22 18

AKTUALITY

04. 08. 2021

Prosíme přispějte na auto pro naši terénní službu PDZ - spustili jsme sbírku

číst více

28. 07. 2021

Otevřeli jsme nové pracoviště v Králíkách 

číst více

23. 07. 2021

V našem regionu spolupracujeme s iniciativou NA ROVINU. Ta pořádá i semináře zaměřené na péči o duševní zdraví a destigmatizaci.

číst více

zobrazit starší novinky