Centrum duševního zdraví Pardubice Centrum duševního zdraví Hradec Králové Individuální projekty Hradec Králové Individuální projekty Pardubice podporují nás podpořte nás

Podrobnosti
aktuality

21. 12. 2020

Poděkování Dobročinnému bazaru za dar našim klientům

 

Dobročinný bazar v Náchodě nás opět podpořil.

Loni výtěžek z Dobročinného bazaru umožnil naší organizaci pořídit automobil pro sociální pracovníky, kteří pomáhájí v terénu náchodského okresu lidem s duševním onemocněním. 

Letos i přes to, že kvůli aktuální situaci dobročinný bazar pořádat nelze, iniciátoři bazaru nezaháleli a vymysleli nové způsoby, jak podpořit lidi, kteří to potřebují. Spojili  se s Potravinovou bankou Hradec Králové uspořádali předvánoční potravinovou sbírku.

"Bazaristé" nás oslovili, jestli víme o nějakých lidech, kteří by potravinový balíček před Vánocemi potřebovali. Dali jsme hlavy dohromady a několik klientů v hmotné nouzi jsme vytipovali. Minulý týden nám zavolali, že jsou potraviny pro naše klienty připravéné. Když jsme si pro ně přijeli, byli jsme v šoku, že "balíčky" zaplnily prakticky celé auto! Vše jsme rozvezli a předali. Klienti byli překvapeni velikostí daru, jedna z příjemkyň až dojatá. Balíček udělal před Vánoci všem ohromnou radost. 

Nezbývá, než "Bazaristům" a Potravinové bance Hradec Králové ze srdce poděkovat za nápad i čas a úsilí, které do nápadu vložili. Nejednomu potřebnému člověku pomohli vystrojit a snad i prožít hezké vánoční svátky.
Krásné Vánoce všem lidem dobré vůle!

Naše
pobočky

Péče o duševní
zdraví, z. s.

Bělehradská 389
530 09 Pardubice

T: +420 466 400 116
E: info@pdz.cz
IC: 64 24 22 18

AKTUALITY

19. 01. 2021

Zveme Vás na online kurz pro pečující o osoby s duševním onemocněním

číst více

14. 01. 2021

Kontaktní dny střediska Pardubice dočasně přerušeny kvůli rekonstrukci střediska. Zájemci o setkání volejte 777 454 573.

číst více

14. 01. 2021

Hledáme nové kolegy do Chrudimi, Pardubic, Hradce Králové.

číst více

zobrazit starší novinky