Individuální projekty Hradec Králové Individuální projekty Pardubice podporují nás podpořte nás

Podrobnosti
aktuality

04. 11. 2020

Naše dceřiná společnost ABC Servis Pardubice díky dotaci z Pardubického kraje nový automobil.

 

ABC servis Pardubice s. r. o., dceřiná firma organizace Péče o duševní zdraví, z. s., je sociální podnik, který zaměstnává lidi se zdravotním handicapem, především lidi s duševním onemocněním, a nabízí  komplexní služby pro firmy, jako jsou úklidové a další servisní práce.

Na pozicích úklidu, údržby, praní, žehlení dává firma příležitost a smysluplné pracovní uplatnění lidem, pro které to může být odrazový můstek ke vstupu na otevřený trh práce. „Vidím velké posuny jak při provedení konkrétní práce a v odvedené kvalitě, tak v sociálních dovednostech mých kolegů. Nejen každý pečlivě provedený úklid, ale už každý včasný a pravidelný příchod do práce je náš společný úspěch,“ uvádí personalistka Petra Trojanová, která je se zaměstnanci v úzkém kontaktu.

Na jaře zakoupil ABC servis Pardubice s. r. o., díky významné podpoře Pardubického kraje, osobní automobil, který využívá pro obsluhu firemních zákazníků, a to např. pro svoz a rozvoz prádla. Zároveň tak vznikla nová pracovní pozice a možnost zaměstnat dalšího člověka se zdravotním handicapem jako řidiče služebního auta, kterou se podniku podařilo ihned obsadit. Díky novému automobilu je nyní sociální podnik samostatný i v oblasti obsluhy velkých úklidů, protože může převážet techniku a stroje na čištění čalounění a podlah. ABC servis se tak stává samostatný a svébytný sociální podnik, který je konkurenceschopný a firemním zákazníkům nabízí rozšířený servis.

V případě zájmu využít služby ABC servisu Pardubice s. r. o. lze kontaktovat Pavla Kampa na telefonním čísle 602 606 880 či pro více informací navštívit stránky www.abcservispce.cz.

Naše
pobočky

Péče o duševní
zdraví, z. s.

Bělehradská 389
530 09 Pardubice

T: +420 466 400 116
E: info@pdz.cz
IC: 64 24 22 18

AKTUALITY

17. 06. 2021

Ředitel PDZ MUDr. Petr Hejzlar míří naplno do role psychiatra a organizace tak hledá do svého managementu nové tváře

číst více

16. 06. 2021

Bude pro mě PDZ užitečné? aneb děkovný dopis.

číst více

11. 06. 2021

Víte, že i nákupem zmrzliny lze podpořit dobrou věc? - Nově v našem pobočném spolku Výměník.

číst více

zobrazit starší novinky