Centrum duševního zdraví Pardubice Centrum duševního zdraví Hradec Králové Individuální projekty Hradec Králové Individuální projekty Pardubice podporují nás podpořte nás

Podrobnosti
aktuality

04. 11. 2020

Naše dceřiná společnost ABC Servis Pardubice díky dotaci z Pardubického kraje nový automobil.

 

ABC servis Pardubice s. r. o., dceřiná firma organizace Péče o duševní zdraví, z. s., je sociální podnik, který zaměstnává lidi se zdravotním handicapem, především lidi s duševním onemocněním, a nabízí  komplexní služby pro firmy, jako jsou úklidové a další servisní práce.

Na pozicích úklidu, údržby, praní, žehlení dává firma příležitost a smysluplné pracovní uplatnění lidem, pro které to může být odrazový můstek ke vstupu na otevřený trh práce. „Vidím velké posuny jak při provedení konkrétní práce a v odvedené kvalitě, tak v sociálních dovednostech mých kolegů. Nejen každý pečlivě provedený úklid, ale už každý včasný a pravidelný příchod do práce je náš společný úspěch,“ uvádí personalistka Petra Trojanová, která je se zaměstnanci v úzkém kontaktu.

Na jaře zakoupil ABC servis Pardubice s. r. o., díky významné podpoře Pardubického kraje, osobní automobil, který využívá pro obsluhu firemních zákazníků, a to např. pro svoz a rozvoz prádla. Zároveň tak vznikla nová pracovní pozice a možnost zaměstnat dalšího člověka se zdravotním handicapem jako řidiče služebního auta, kterou se podniku podařilo ihned obsadit. Díky novému automobilu je nyní sociální podnik samostatný i v oblasti obsluhy velkých úklidů, protože může převážet techniku a stroje na čištění čalounění a podlah. ABC servis se tak stává samostatný a svébytný sociální podnik, který je konkurenceschopný a firemním zákazníkům nabízí rozšířený servis.

V případě zájmu využít služby ABC servisu Pardubice s. r. o. lze kontaktovat Pavla Kampa na telefonním čísle 602 606 880 či pro více informací navštívit stránky www.abcservispce.cz.

Naše
pobočky

Péče o duševní
zdraví, z. s.

Bělehradská 389
530 09 Pardubice

T: +420 466 400 116
E: info@pdz.cz
IC: 64 24 22 18

AKTUALITY

23. 11. 2020

Zrealizovali jsme projekt KVALITA Péče o duševní zdraví, který nás v naší práci posunul zase o krok dál. 

číst více

18. 11. 2020

Po 12 letech na ubytovně konečně pořádně bydlí - přečtěte si příběh Martina a jeho spolupráce s PDZ

číst více

10. 11. 2020

Poslechněte si rozhovor s naší psychiatričku z CDZ HK na ČRO.

číst více

zobrazit starší novinky