Centrum duševního zdraví Pardubice Centrum duševního zdraví Hradec Králové Individuální projekty Hradec Králové Individuální projekty Pardubice podporují nás podpořte nás

Podrobnosti
aktuality

26. 03. 2020

I v nouzovém stavu poskytujeme služby v plném rozsahu. 

Na všech střediscích poskytujeme službu sociální rehabilitace, uzavřena je pouze sociálně terapeutická dílna střediska Výměník. Ostatní provozy (chráněné dílny) i služby jsou v provozu. 

Poskytujeme ambulantní i terénní služby.

Nabízíme svoje služby ve spolupráci i s dalšími službami, ambulantními psychiatry a nemocnicemi. Sociální pracovníci vyjíždí do terénu především kvůli nákupům a zajištění dalších potřeb klientů, zdravotní sestřičky poskytují zdravotní péči.

Využíváme i alternativní metody ke schůzkám s klienty, kteří z preventivních důvodů nestojí o schůzku osobní, a propojujeme se prostřednictví hovorů, videohovorů a internetu.

Vzhledem k situaci pomáháme zajistit i potřeby osob, které nejsou našimi klienty, ale ocitli se v sociálně a zdravotně nepříznivé situaci. 

Naše
pobočky

Péče o duševní
zdraví, z. s.

Bělehradská 389
530 09 Pardubice

T: +420 466 400 116
E: info@pdz.cz
IC: 64 24 22 18

AKTUALITY

20. 05. 2020

Přečtěte si, jak probíhala a co přinesla návštěva vzácného hosta z Irska, Padraiga O´Beirna, oblastního ředitele ošetřovatelství Cavan Monaghan Mental Health Services v Hradci Králové. 

číst více

19. 05. 2020

Prosíme, hlasujte pro náš projekt ZAČÍNÁME OD PODLAHY a podpořte tak vznik Centra duševního zdraví v Chrudimi.

číst více

14. 05. 2020

Jak vypadá práce sociálních a zdravotních pracovníků Centra duševního zdraví? - Pusťte si video

číst více

zobrazit starší novinky