Centrum duševního zdraví Pardubice Centrum duševního zdraví Hradec Králové Individuální projekty Hradec Králové Individuální projekty Pardubice podporují nás podpořte nás

Podrobnosti
aktuality

06. 02. 2020

Náš sociální podnik ABC servis Pardubice s.r.o. nabízí zákazníkům nově služby praní a žehlení.

 

ABC servis Pardubice s.r.o., dceřiná firma organizace Péče o duševní zdraví, z. s., je integrační sociální podnik, který zaměstnává osoby se zdravotním handicapem, především osoby s duševním onemocněním na poli úklidových a servisních služeb.

V roce 2019 podnik investoval do nového vybavení, jako je pračka, sušička, žehlička s vyvíječem páry a dalšího příslušenství jako regály či koše na prádlo, a rozšířil své služby navíc o praní a žehlení.
„S novým vybavením jsme spokojení. Jsme teď schopní nabídnout zákazníkům širší portfolio služeb. Nejen, že to k nám přivádí zákazníky nové, ale oceňují to i zákazníci stávající, kteří teď mohou odebírat celý balíček, jak služby prádelny, tak služby údržbářské a úklidové,“ doplňuje jednatel společnosti Pavel Kamp.
Kvůli tomuto investičnímu kroku podnik nezískal jen nové zákazníky, ale zároveň vytvořil další pracovní místo pro osobu se zdravotním hendikepem.
Rozvoj si podnik mohl dovolit i díky přispění finančních prostředků z programu podpory sociálního podnikání Pardubického kraje.

Více informací o službách ABC servisu naleznete na www.abcservispce.cz

 

Naše
pobočky

Péče o duševní
zdraví, z. s.

Bělehradská 389
530 09 Pardubice

T: +420 466 400 116
E: info@pdz.cz
IC: 64 24 22 18

AKTUALITY

20. 05. 2020

Přečtěte si, jak probíhala a co přinesla návštěva vzácného hosta z Irska, Padraiga O´Beirna, oblastního ředitele ošetřovatelství Cavan Monaghan Mental Health Services v Hradci Králové. 

číst více

19. 05. 2020

Prosíme, hlasujte pro náš projekt ZAČÍNÁME OD PODLAHY a podpořte tak vznik Centra duševního zdraví v Chrudimi.

číst více

14. 05. 2020

Jak vypadá práce sociálních a zdravotních pracovníků Centra duševního zdraví? - Pusťte si video

číst více

zobrazit starší novinky