hlavni obrazek Individuální projekty Hradec Králové Individuální projekty Pardubice podporují nás podpořte nás 3plus7  zavedení programu rehabilitačního bydlení

Podrobnosti
aktuality

14. 06. 2019

Střediska Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou a Chrudim uspořádala rekondiční pobyty pro klienty.

 

Jet v létě na dovolenou, podívat se na zajímavá místa a odpočinout si, to je dnes běžná věc. Tento standard může však být pro některé z nás jen těžko dosažitelný. Lidem s duševním onemocněním v pobytu obvykle brání obavy z nového prostředí, neznámých lidí a především finanční nedostupnost.

Proto naše organizace pořádá pro klienty "Rekondiční pobyty". Pro mnohé z nich to znamená jedinečnou příležitost vyrazit někam mimo svůj region a zažít nevšední zážitek. Pro pracovníky představuje dobrý nástroj, jak klienty vést k překonávání obav a posilování sebedůvěry.

Letošní rekondiční pobyty již absolvovala střediska Chrudim, Ústí nad Orlicí a Rychnov nad Kněžnou. Chrudim zamířila na Jižní Moravu do Letovic. Středisko Ústí a Rychnov na Sečskou přehradu. Všichni se z pobytů vrátili plní dojmů, se spoustou nových zážitků a především s vírou, že jsou opět o krok blíže k zotavení.

 

Naše
pobočky

Péče o duševní
zdraví, z. s.

Bělehradská 389
530 09 Pardubice

T: +420 466 400 116
E: info@pdz.cz
IC: 64 24 22 18

AKTUALITY

16. 07. 2019

V Chrudimi běží od jara Program pro dobré zdraví. 

číst více

15. 07. 2019

Středisko Hradec Králové vyhlašuje stop stav pro přijímání nových uživatelů do služby.

číst více

11. 07. 2019

Hledáme dodavatele - správce sítě na údržbu výpočetní techniky a programového vybavení organizace. 

číst více

zobrazit starší novinky