Centrum duševního zdraví Pardubice Centrum duševního zdraví Hradec Králové Individuální projekty Hradec Králové Individuální projekty Pardubice podporují nás podpořte nás

Podrobnosti
aktuality

11. 06. 2019

Oslavili jsme 10 let fungování našeho střediska Jičín

 

Jičínské středisko Péče o duševní zdraví funguje již 10 let! Tyto kulatiny tedy stály za to řádně osalvit. K oslavám "narozenin" střediska jsme uspořádali odbornou přednášku na téma Budoucnost psychiatrické péče na Jičínsku


Teď už se jen těšíme, že ta péče o lidi s duševním onemocněním, bude přesně taková, jako jsme o ní slyšeli v přednáškách našich milých hostů. - Ředitel PDZ MUDr. Petr Hejzlar mluvil o reformě psychiatrické péče, o reformě v Královéhradeckém kraji hovořila Jana Králíková, o transformaci Psychiatrické nemocnice Kosmonosy a deinstitucionalizaci Alena Fialová a o konkrétní praxi vznikajícího CDZ v Hradec Králové Petra Špryňarová.

 

Všem přednášejícím moc děkujeme. Také mnohokrát děkujeme všem sponzorům akce. Baševi o.p.s. děkujeme za poskytnutí prostor, Café Amos za narozeninový dort, Vinotéce Mozaika za výborné víno a Vegeethouse za občerstvení v podobě zdravých pomazánek.

 

Díky vám všem se akce opravdu vydařila! Hurá do dalších 10 let! ❤️

 

Naše
pobočky

Péče o duševní
zdraví, z. s.

Bělehradská 389
530 09 Pardubice

T: +420 466 400 116
E: info@pdz.cz
IC: 64 24 22 18

AKTUALITY

21. 11. 2019

Zveme Vás na keramický workshop 26. 11. do naší sociálně terapeutické dílny.  

číst více

20. 11. 2019

Tento týden se vzděláváme. Probíhá náš akreditovaný kurz Psychiatrického minima v Hradci Králové. 

číst více

18. 11. 2019

Přesně před měsícem skončily osvětlové akce Týdny pro duševní zdraví. Podívejte se na krátké video-ohlédnutí, co vše se při nich událo.

číst více

zobrazit starší novinky