hlavni obrazek Individuální projekty Hradec Králové Individuální projekty Pardubice podporují nás podpořte nás 3plus7  zavedení programu rehabilitačního bydlení

Podrobnosti
aktuality

02. 05. 2019

PDZ se učastnilo mnoha akcí. Kde všude jste nás mohli vidět?

 

V pátek 26. 4. naše zdravotní sestřičky z hradeckého střediska a ředitel MUDr. Petr Hejzlar přednášeli na celostátní konferenci "Ošetřovatelská péče v psychiatrii" ve Fakultní nemocnici Hradec Králové na téma Práce terénní psychiatrické sestry. Konference jsme se účastnili jako přednášející již podruhé a vždy účast na této akci hodnotíme jako velice přínosnou. Děkujeme Fakultní nemocnici za pozvání. 


Ten samý den 26.4. se naše středisko Výměník účastnilo Dne země v Pardubicích na Perštýnském náměstí a formou hry vzdělávalo děti v přehledu neziskových organizací, na které se mohou obrátit s nějakým problémem.

 

A na Prvního máje jsme se již tradičně účastnili oslav a akce Ochutnávka neziskovek v Jičíně. A protože 1.máj byl původně oslavou plodnosti (té lidské, ale také úrody a myšlenek). U našeho stánku jičínského střediska jste letos mohli ochutnat "kuličky plodnosti" a "plodnou vodu". K tomu si mohli přečíst tématické básně od naší klientky. Někteří se ochutnat báli, ale našli se i odvážlivci. Nakonec se vše snědlo a vypilo, rozdalo se několik básnických sbírek i letáků PDZ. Popovídali jsme si s mnohými o naší práci a pěstovali jsme přátelské vztahy s dalšími neziskovkami. Akce byla jako vždy vydařená a již se těšíme na další ročník. 

 

Naše
pobočky

Péče o duševní
zdraví, z. s.

Bělehradská 389
530 09 Pardubice

T: +420 466 400 116
E: info@pdz.cz
IC: 64 24 22 18

AKTUALITY

16. 07. 2019

V Chrudimi běží od jara Program pro dobré zdraví. 

číst více

15. 07. 2019

Středisko Hradec Králové vyhlašuje stop stav pro přijímání nových uživatelů do služby.

číst více

11. 07. 2019

Hledáme dodavatele - správce sítě na údržbu výpočetní techniky a programového vybavení organizace. 

číst více

zobrazit starší novinky