hlavni obrazek Individuální projekty Hradec Králové Individuální projekty Pardubice podporují nás podpořte nás 3plus7  zavedení programu rehabilitačního bydlení

Podrobnosti
aktuality

23. 03. 2018

Nejlepším sociálním pracovníkem se stal Jan Rybička z pardubického týmu Péče o dobré zdraví, ocenění bylo udělováno Statutárním městem Pardubice.

Věděli jste, že si 20. března připomínáme Světový den sociální práce? Zároveň je to i Mezinárodní den šteští a my jsme opravdu šťastní byli.
Statutární město Pardubice využilo tohoto dne k historicky prvnímu oceňování nejlepších sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách. 

Ocenění byla udělována na základě doporučení Komise pro sociální a zdravotní oblast při RmP. 
V kategorii sociální pracovník byla oceněna Michaela Valkýová (Domov pro seniory Dubina), Jan Rybička (Péče o duševní zdraví) a Olga Voltnerová (LDN Rybitví). 
V kategorii pracovník v sociálních službách byla oceněna Jana Pithartová (SsmP Dubina), Radek Šmaha (TyfloCentrum) a Marie Čermáková (SKP - Centrum).
Cenu náměstka pro sociální politiku se pan Jakub Rychtecký rozhodl udělit Haně Novákové (SKP – Centrum – odlehčovací služba). 

Všem dalším oceněným kolegům moc gratulujeme a doufáme, že se z ocenění těší tak velké radosti jako my.

 

kompletní fotografie z oceňování

Naše
pobočky

Péče o duševní
zdraví, z. s.

Bělehradská 389
530 09 Pardubice

T: +420 466 400 116
E: info@pdz.cz
IC: 64 24 22 18

AKTUALITY

26. 09. 2018

Péče o duševní zdraví středisko Rychnov nad Kněžnou bylo ocněno Cenou sociálních služeb Královéhradeckého kraje. 

 

číst více

06. 09. 2018

Vyšel rozhovor o reformě s naším ředitelem MUDr. Petrem Hejzlarem.

číst více

20. 08. 2018

Srdečně Vás zveme na 85. Psychoterapeutický seminář na téma Pozitivní psychologiedoc. PhDr. Alenou Slezáčkovou,který se koná 21. 9. 2018 v Divadle 29. 

číst více

zobrazit starší novinky